https://otthonautomatika.hu/wp-content/uploads/2016/06/Flood-Sensor_1-scaled.jpg19202560Móró Katahttps://otthonautomatika.hu/wp-content/uploads/2026/05/fav-80x80.pngMóró Kata2018-01-25 14:07:342024-04-18 04:38:223 ok, amiért sajnálni fogod, hogy nincs FIBARO Vízérzékelőd