https://otthonautomatika.hu/wp-content/uploads/2016/06/Flood-Sensor_1-scaled.jpg19202560Móró Katahttps://otthonautomatika.hu/wp-content/uploads/2026/05/oasmartnicefibaro.pngMóró Kata2018-01-25 14:07:342026-06-12 15:04:563 ok, amiért sajnálni fogod, hogy nincs FIBARO Vízérzékelőd