Karrier

Műszaki értékesítő kollégát keresünk fiatalos, innovatív irodánkba. A sales csapatot fogod erősíteni a biztonságtechnikai és okosotthon rendszerek értékesítésében. Cégünk stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk, csapat vagyunk a szó szoros értelmében. Csatlakozz a csapatunkhoz!

Műszaki értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cég profiljába tartozó biztonságtechnikai rendszerek, valamint okosotthon megoldások értékesítése (tervezés, kivitelezés és karbantartás területén egyaránt)
  • A meglévő ügyfélkör bővítése új ügyfelekkel, melyben a marketing csapat segítségére is számíthatsz
  • A meglévő ügyfélkörrel való kapcsolat ápolása és fejlesztése az új üzleti lehetőségek kiaknázásának érdekében
  • Az elkészült ajánlatok prezentálása az ügyfél felé, majd azok nyomon követése az értékesítési folyamat lezárásáig
  • Sikeres értékesítés és megrendelés esetén a projekt átadása a kivitelezési osztály részére

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (kereskedelmi és/vagy műszaki) és a szakma szeretete
  • Műszaki újdonságok megismerése utáni vágy
  • Proaktív, életvidám, nyitott és csapatjátékos személyiség, aki szeret a társaság középpontjában lenni
  • Legalább 2 év, sikerekben gazdag szakmai tapasztalat a műszaki értékesítés területén
  • Magabiztos fellépés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló és kezdeményező kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Stratégiai gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • A profilunkba illeszkedő meglévő és könnyen aktíválható kapcsolatrendszer
  • Biztonságtechnikai vagy okosotthon rendszerek értékesítésében szerzett többéves tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kellemes hangulatú és motiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, folyamatosan bővülő, kihívásokat kedvelő csapat
  • Versenyképes jövedelem (fix és ösztönző jutalékos rendszerben)
  • Magyarországi szinten kiemelkedő szakmai háttér
  • Angol és szakirányú továbbképzés
  • Az ügyféllátogatások számától és az üzleti sikerektől függően céges autó
  • Barátságos iroda pihenőszobával és konditeremmel

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el önéletrajzod az info (kukac) smartme (pont) hu e-mailcímre!
Tárgy: Jelentkezés – Műszaki értékesítő pozícióra, és mi rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.