Karrier

Értem

Biztonságtechnikai szerelő kollégát keresünk fiatalos, innovatív cégünkbe.

A kivitelező és karbantartó csapatot fogod erősíteni a biztonságtechnikai és okosotthon rendszerek szerelésében. Cégünk stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk, csapat vagyunk a szó szoros értelmében. Csatlakozz hozzánk!

Biztonságtechnikai szerelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és eseti karbantartása
  • Az elvégzett feladatok pontos dokumentálása
  • Munkavégzés idejének partnerekkel történő megbeszélése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú elektromos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet
  • Legalább 1 év biztonságtechnikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Windows, Word, Excel)
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Lojalitás, hosszú távú gondolkodás
  • Precizitás
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Műszaki újdonságok megismerése iránti vágy

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú elektromos végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, folyamatosan bővülő, kihívásokat kedvelő csapat
  • Versenyképes jövedelem (fix és ösztönző jutalékos rendszerben)
  • Magyarországi szinten kiemelkedő szakmai háttér
  • Angol és szakirányú továbbképzés
  • Mobiltelefon és notebook
  • Céges autó

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

EGYÉB JUTTATÁSOK:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Tárgy: Jelentkezés - Biztonságtechnikai szerelő pozícióra, és mi rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.

Reblog feed